Meble na wymiar zamówienie. Producent mebli Kalisz – Konin

NASZA OFERTA

Meble na wymiar w Koninie od Kaja Meble

Konin jest jednym z ważniejszych punktów na „meblowej” mapie naszej firmy – od wielu lat z powodzeniem meble na wymiar marki Kaja Meble trafiają do mieszkańców regionu i zdobią zarówno lokale mieszkalne, jak i przestrzenie biurowe. Meble na zamówienie, realizowane w całości pod projekt klienta, są gwarancją wysokiej jakości wykonania, nowoczesnego standardu, a także oryginalnego designu, o który ciężko, wybierając meble z katalogu.

Meble na wymiar oferowane przez naszą markę to przeważnie zestawy dla domów, do bestsellerów należą meble kuchenne na wymiar, jak również nowoczesne i niezwykle praktyczne meble łazienkowe na wymiar. Na zamówienie realizujemy także pojedyncze meble, jak np. szafki na wymiar, szafy na wymiar oraz zagospodarowanie biur i pomieszczeń socjalnych.

Kuchnie na wymiar na zamówienie!

Nas specjaliści doskonale wiedzą jak zaprojektować kuchnie na wymiar, by była doskonałym połączeniem cech praktycznych oraz dekoracyjnych. Meble kuchenne na wymiar od Kaja Meble są inwestycją na długie lata – dzięki wykorzystaniu wysokogatunkowego drewna, najsilniejszych systemów montażu, połączeń i uchwytów, zestawy pozostają bezawaryjne i uroczo zdobią lokale mieszkalne. Do Państwa dyspozycji pozostają dziesiątki oryginalnych modeli frontów, blatów i uchwytów – wszystko, by nasze kuchnie na wymiar odpowiadały Państwa gustom w najmniejszych detalach!

Komfortowe łazienki na wymiar

Łazienka jest jednym z najbardziej dekoracyjnych pomieszczeń w domach – musi być funkcjonalna, ale i komfortowa oraz przytulna. Dlatego kierujemy do państwa specjalną ofertę – meble łazienkowe na wymiar, czyli zestawy komponowane pod specyficzne wymagania klienta, takie jak wymiary i geometria pomieszczenia, kolorystyka i design, systemy obsługi itp. Zapraszamy!

KONTAKT

Porozmawiajmy
o Twoim projekcie

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Z chęcią więc odpowiemy na wszystkie pytania i porozmawiamy o Państwa projekcie. 

+48 62 760 10 38

Masz pytania?