Meble na wymiar zamówienie. Producent mebli Kalisz – Konin

KAJA MEBLE

Nasze kompetencje

DLACZEGO MY

Jesteśmy rodzinną firmą o szerokim spektrum działania w zakresie wyposażenia wnętrz firmowych i domowych. Możesz liczyć na naszą elastycznośc i rozumienie potrzeb indywidualnych projektów wnętrz. Produkujemy własne meble oraz dystrybuujemy meble innych producentów.

WIEDZA

Posiadamy wiedzę i doświadczenie poparte praktyką. Doradzamy naszym Klientom w zakresie aranżacji przestrzeni komercyjnych i domowych, dobierając najlepsze rozwiązania i produkty. Od 21 lat tworzymy produkty odpowiadające najwyższym standardom pod względem ergonomii, jakości i wzornictwa.
W naszych meblach gwarantujemy nie tylko walory estetyczne, ale także ich trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

DOBRY SMAK

Dobry design jest ważny, a my wiemy jak go uzyskać zarówno w projektach nowoczesnych jak również klasycznych. Oprócz doradców/projektantów pracujących u nas na co dzień współpracujemy również z szerokim gronem architektów wnętrz z całej Polski. Nie ograniczamy się do szablonowych rozwiązań i nie boimy się wyzwań, ponieważ wiemy, że wyzwania rozwijają. Dlatego też zapraszamy wszystkich szukających stabilnej firmy, która kompleksowo zajmie się wyposażeniem każdego wnętrza.

KONTAKT
Masz pytania?

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Z chęcią więc odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Wedle potrzeb, prosimy o wybranie właściwego działu kontaktowego.

+48 62 760 10 38

Napisz do Nas