Meble na wymiar zamówienie. Producent mebli Kalisz – Konin

NASZA HISTORIA

Wirtualny space
po projekcie

Po której stronie ustawić meble, jak ulokować zlew i zmywarkę, czy lampa nie wisi za nisko – w rozwiązaniu takich dylematów pomaga nam współczesna technologia. Teraz nie musisz już wyobrażać sobie wymarzonej przestrzeni, bo możesz ją zobaczyć na własne oczy podczas wirtualnego spaceru po swojej kuchni, zanim ona powstanie. Dzięki specjalistycznej technologii możesz znaleźć się wewnątrz projektu, realizowanym przez firmę KAJA MEBLE.

Dostosuj przestrzeń do swoich marzeń

Projektowanie swojej wymarzonej przestrzeni na wymiar to duże wyzwanie. Podejmując decyzję, jak będzie wyglądać ,,nasze” miejsce i co się w nim znajdzie, należy uwzględnić wiele elementów jednocześnie. Wybranie stylu, kolorów czy materiałów dopasowanych do naszych oczekiwań i potrzeb często kosztuje nas sporo nerwów, których moglibyśmy sobie oszczędzić, gdybyśmy zobaczyli nasz projekt w całości, jeszcze przed rozpoczęciem jego realizacji. Teraz jest TO możliwe!

Z pomocą przychodzi  NOWOŚĆ na rynku, jaką jest wirtualny spacer po projektowanym wnętrzu. Usługę wirtualnego projektu dostarcza firma Furlami.pl.

Kiedy projekt nie wystarcza, zaczyna się wizualizacja

Wizualizacja pomieszczenia, czyli trójwymiarowy projekt pozwala klientom, inwestorom czy projektantom lepiej zrozumieć, jak będzie wyglądał projekt w rzeczywistości. Jest to nieoceniony element w procesie podejmowania ostatecznej decyzji i wprowadzeniu ewentualnych poprawek w odpowiednim momencie. Nikt nie chce przecież tracić czasu na niepotrzebny demontaż. Spersonalizowana wizualizacja projektu dla klientów KAJA MEBLE pomaga przede wszystkim pokazać abstrakcyjne pomysły za pomocą realistycznego obrazu.

Co daje wirtualny spacer po projekcie?

Wirtualny spacer umożliwia poruszanie się wewnątrz zaprojektowanego pomieszczenia. Ocena wysokości, odległości oraz ogólnej ergonomii wnętrza wchodzi na zupełnie nowy poziom. Poruszanie się po wnętrzu przypomina to, które dotychczas znane było tylko z gier komputerowych. Przy czym zastosowanie gogli VR 3D dodatkowo wzmacnia efekt. Można się obracać, zerkać we wszystkie strony i po prostu spacerować. Aplikacja pozwala wejść w wirtualny świat zaprojektowanego wnętrza.

KONTAKT
Masz pytania?

Jesteśmy po to, aby Państwu pomóc. Z chęcią więc odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Wedle potrzeb, prosimy o wybranie właściwego działu kontaktowego.

+48 62 760 10 38

Napisz do Nas